Шойыннан жасалған радиатор
- жаңа буынның
- жоғары жылу беру
- заманауи дизайн
- мемст 31311-2022
- пайдалану мерзімі 30 жыл
- жұмыс қысымы 12АТМ
- секциялар 10 дана
- салмағы 31 кг
1 бөлім
- биіктігі 386 мм
- ені 86 мм
- ұзындығы 62 мм
- салмағы 3,1 кг
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Атма |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Радиатор түрі | 10 |
| Қосылу әдісі | Төменгі |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 21 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Материал | Шойын |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 90 мм |
| Тереңдігі | 61 мм |
| Жиынтық | |
| бітеуіш | Иә |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 45 300 ₸


