
Шойыннан жасалған орташа люк - 12,5 т., 610/760 биіктігі 8 см., кәріз люктері
28 000 ₸
- Бар
+7 (771) 800-18-18
Жулдыз- +7 (777) 688-68-91WhatsApp, Роза
- +7 (727) 252-05-19Бекмаханова 96/13
- +7 (727) 252-00-95отдел продаж
Шойыннан жасалған люктер (кәріз люктері) бірнеше түрге бөлінеді: 1) Л типті жеңіл шойын люктер; 2) С типті орташа шойын люктер; 3) Т типті ауыр шойын люктер; 4) ТМ типті ауыр магистральдық шойын люктер; 5) Аса ауыр шойын люктер ӨНЕР түрі. Шойын люктер EN 124-1994 Еуропалық стандартына сәйкес бөлінеді: Шойын люктер жеңіл A15 ― номиналды жүктеме 1,5 тонна; Шойын люктер орташа В125 ― номиналды жүктеме 12,5 тонна; Шойын люктер ауыр С250 ― номиналды жүктеме 25 тонна; Шойын люктер ауыр магистральдық Д400 ― номиналды жүктеме 40 тонна. Коммуналдық қызметтердің жұмысына ыңғайлы болу үшін және жедел қызметтердің жедел бағдарлануы үшін шойыннан жасалған люктердің қақпақтарында келесі белгілер қолданылады: Шойыннан жасалған люктер ― ВК немесе В; Шойын кәріздердің люктері ― К немесе ВК; Өрт сөндіру гидранттарының шойын люктері ― ПГ; Телефон желісінің шойын люктері ― ГТС, Қазақтелеком; Жылу желісінің шойын люктері ― ТС, Жылу құбырлары; Газ желісінің шойын люктері ― ГС, Газ құбырлары.
Бекіту құрылғысы бар топсалы бақылау ұңғымаларына арналған шойыннан жасалған кәріз люгі.
Шойыннан жасалған люктерді дайындау үшін ГОСТ 3634-99 сұр шойын маркасы СЧ-20 ГОСТ 1412 пайдаланылды,
оның беріктігі люктердің массасына (салмағына) байланысты артады. Қазіргі кезеңде дайындау үшін
люк EN 1246-1994 Еуропалық стандартына сәйкес шар тәрізді графиті бар беріктігі жоғары шойын қолданылады
GGG-50 маркалы. Сондықтан люктер GGG-50 маркалы шар тәрізді графиті бар беріктігі жоғары шойыннан дайындалады,
салмағының аздығына қарамастан, ол әлдеқайда берік (жүк көтергіштігі жоғары)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Люк түрі | С |
| Люк материалы | Шойын |
| Максималды жүктеме | 12.5 т |
| Люк корпусының диаметрі | 780 мм |
| Люк корпусының биіктігі | 80 мм |
| Люк қақпағының диаметрі | 600 мм |
| Люктің мақсаты | Т |
| Түсі | Сұр |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 28 000 ₸

