МЕМСТ3634-99
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Люк түрі | С |
| Люк материалы | Шойын |
| Максималды жүктеме | 12.5 т |
| Люк корпусының диаметрі | 780 мм |
| Люк корпусының биіктігі | 90 мм |
| Люк қақпағының диаметрі | 660 мм |
| Люктің мақсаты | Т |
| Түсі | Сұр |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 41 600 ₸


